Jak wypowiedzieć umowę z Cyfrowym Polsatem? Wzór umowy wypowiedzenia

Jak wypowiedzieć umowę z Cyfrowym Polsatem? Wzór umowy wypowiedzenia

Cyfrowy Polsat to operator będący ogólnopolskim dostawcą telewizji cyfrowej, usług internetowych, a ponadto telefonii komórkowej. W związku z tym warto poznać różne aspekty związane z funkcjonowaniem umowy podpisanej z określonym operatorem. Jednym z takich spraw są procedury dotyczące rozwiązania umowy przed zakończeniem okresu funkcjonowania zawartego kontraktu. Warto zapoznać się z nimi już na etapie podpisywania umowy z Cyfrowym Polsatem. W związku z tym w artykule tym poruszone będą zagadnienia dotyczące tego: jak wypowiedzieć umowę z Cyfrowym Polsatem? Wzór umowy wypowiedzenia co powinien zawierać?

Jak wypowiedzieć umowę z Cyfrowym Polsatem? Wzór umowy wypowiedzenia co powinien zawierać?

Dokument wypowiedzenia musi być przygotowany w formie pisemnej. Okres wypowiedzenia w tym przypadku wynosi jeden okres rozliczeniowy przypadający na koniec danego okresu. W sytuacji otrzymania od firmy sprzętu, musi on być zwrócony operatorowi w terminie do 30 dni od dnia rozwiązania umowy. Jak wypowiedzieć umowę z Cyfrowym Polsatem? Wzór umowy wypowiedzenia powinien zawierać kilka ważnych elementów, aby pismo mogło zostać potraktowane w sposób właściwy. W dokumencie zatem należy umieścić takie elementy jak numer karty oraz dekodera, rodzaj usług z których się rezygnuje, dane klienta, a więc imię, nazwisko, numer PESEL, dokładny adres oraz telefon kontaktowy, ponadto wskazanie że jest to wypowiedzenie, zasadnicza treść oraz własnoręczny podpis, który stanowić będzie potwierdzenie woli złożonej w oświadczeniu. W treść głównej należy dokładnie i w sposób zrozumiały wyrazić wolę braku dalszej współpracy z określonym operatorem. W dokumencie można także uwzględnić powód rezygnacji z usług Cyfrowego Polsatu. Nie jest to oczywiście konieczne, jednakże przyczyni się to do znacznego przyspieszenia formalności.

Wypowiedzenie umowy z Cyfrowym Polsatem – jak i gdzie wysłać?

Tak przygotowane pismo może zostać złożone w Autoryzowanym Punkcie sprzedaży Cyfrowego Polsatu albo przesłane pocztą na adres Biura Obsługi Klienta mieszczącego się w Warszawie przy ulicy Łubinowej 4a.

Poprzedni artykułJak wypowiedzieć umowę z Netia? Wzór umowy wypowiedzenia
Następny artykułJak wypowiedzieć umowę z NC+? Wzór umowy wypowiedzenia

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj