Zakup gotowego mieszkania w Szczecinie – bez niespodziewanych kosztów!

Większość mieszkań sprzedawanych w Polsce jako nowe ma stan deweloperski. Wówczas to po stronie kupującego stoi wykończenie nowego lokum, co może być związane z bardzo wysokim wydatkiem.

Stan deweloperski wymaga przeprowadzenia szeregu dodatkowych prac wykończeniowych – od malowania ścian, poprzez wykończenie podłóg, a skończywszy na zamontowaniu drzwi wewnętrznych. Prace wykończeniowe mogą być realizowane we własnym zakresie przez kupującego. Może ona także poszukać ekipy, która będzie mogła je wykonać. Niestety, znalezienie dobrych fachowców wcale nie jest takie proste, jak może nam się wydawać. Najlepsze ekipy mają terminy zarezerwowane nawet na rok do przodu!

Dodatkowo, jeśli nie uda nam się trafić na dobrą ekipę, możemy narazić się nie tylko na zdenerwowanie, ale również na spore koszty, na przykład związane z kupnem dodatkowych materiałów czy koniecznością wynajęcia innej, lepszej ekipy. Właśnie dlatego warto pomyśleć o alternatywnej propozycji – aktualnie coraz częściej nowe mieszkania w Szczecinie oferowane są również z takim wykończeniem – https://ronson.pl/panoramika/o-osiedlu/.

Standard pod klucz oznacza, że prace wykończeniowe prowadzone są wówczas przez ekipę współpracującą z deweloperem. Jedynym obowiązkiem klienta jest wybór interesujących to materiałów z zaprezentowanego katalogu. Za taką usługę zapłacimy od 500 do ponad 1500 złotych za jeden metr kwadratowy w zależności od pakietu. Wykończenie mieszkania pod klucz to nie tylko wygoda, ale również oszczędność pieniędzy. Klient z góry wie, ile zapłaci za wykończenie nieruchomości, ponieważ podpisuje odpowiednią umowę z deweloperem na daną cenę. Nie ma zatem sytuacji, gdy okazuje się, że nagle pojawiają się inne, niespodziewane wydatki!

Mieszkanie wykończone pod klucz można odebrać także w krótkim terminie – najczęściej jest ono przekazywane klientowi w ciągu 2-3 miesięcy po zleceniu prac. Z ofertami deweloperów w ramach wykończenia mieszkań pod klucz można zapoznać się już teraz na ich stronach internetowych. Znajdziemy tam aktualne cenniki i informacje o pakietach wykończeniowych.

Poprzedni artykułJak samodzielnie przygotować umowę o dzieło?
Następny artykułGiętarka trzpieniowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj