Gdzie oglądać filmy i seriale online za darmo? Strony z filmami online

Gdzie oglądać filmy i seriale online za darmo? Strony z filmami online

Filmy i seriale online w wersji darmowej znaleźć można na wielu stronach internetowych. Jak wśród takiej ofert wybrać wiarygodne oraz sprawdzone źródło. W związku z powyższym artykuł ten porusza kwestie dotyczące tego: gdzie oglądać filmy i seriale za darmo? Strony z filmami online, które wybrać?

Gdzie oglądać filmy i seriale za darmo? Strony z filmami online, które wybrać?

Gdzie oglądać filmy i seriale za darmo? Strony z filmami online, za pośrednictwem których oglądać można darmowe filmy to na przykład: CDA, IPLA, Player.pl, Eskago.pl, TVP VOD, Netflix (darmowy okres próbny) i inne.

CDA – filmy oraz seriale online

Najbardziej popularną stroną, na której można oglądać darmowe filmy oraz seriale online jest zdecydowania CDA. Filmy umieszczone są na stronie bez reklam. Pamiętać należy jednak o tym, że obrazy są umieszczane przez użytkowników nielegalnie, co prowadzi do tego, że twórcy nie osiągają z tego tytułu żadnej korzyści. Biorąc pod uwagę powyższe CDA zdecydowało się umieścić niektóre źródła w usłudze CDA Premium. Obrazy tam umieszczane pochodzą od oficjalnych dystrybutorów. W związku z tym płatna wersja jest legalna i oferuje filmy wysokiej jakości.

IPLA – telewizja internetowa

Określona platforma ma w swojej propozycji transmisję na żywo, a ponadto dostęp do legalnych treści o charakterze audiowizualnym, a wiec seriali, relacji sportowych, filmów i seriali online oraz koncertów. Zdecydowana większość serialów oraz programów, które związane są z telewizją Polsat dostępna jest w wersji darmowej. Jednakże filmy pełnometrażowe są już w tym przypadku płatne.

Player.pl – platforma internetowa z serialami, filmami oraz programami online

Określona platforma internetowa funkcjonuje na podobnej zasadzie jak telewizja IPLA. Określony portal ma w swojej propozycji darmowy dostęp do obrazów prezentowanych przez grupę TVN, a ponadto produkcje dystrybutorów zewnętrznych za który należy już zapłacić przez wykupienie pakietu na okres 30 dni lub płacąc za pojedynczy film.

Eskago.pl – portal z kolekcją filmów z różnych gatunków

Gdzie oglądać filmy i seriale za darmo? Strony z filmami online to na przykład portal Eskago.pl. Są tam dostępne stale zwiększające się kolekcje filmów, które należą do różnych gatunków, z udziałem największych gwiazd kina.

TVP VOD – filmy za darmo dla osób, będących płatnikami abonamentu

Telewizja Polska posiada swój serwis, w którym znaleźć można oryginalne produkcje. Niedawno wprowadziła także nowe możliwości przez wprowadzenie TvpStrefy ABO. Osoby będące użytkownikami określonej strefy mają dostęp do darmowych filmów online oraz materiałów BBC Studios. Warunek jest taki, że trzeba być płatnikiem abonamentu TVP.

Netflix – platforma streamingowa, która oferuje filmy i seriale online

Jest to najpopularniejsza platforma streamingowa na świecie. Działa na polskim rynku od niedawna. Dostępne są tam wysokiej jakości produkcje oryginalne. Netflix nie oferuje filmów za darmo, jednakże można skorzystać z nieodpłatnego okresu próbnego. W ten sposób przez pewien czas uzyskamy dostęp do darmowej wersji Netflixa.

http://fared.pl/

Poprzedni artykułPożyczki online, na dowód czy w placówce – wady i zalety
Następny artykułŚwiąteczne szaleństwo, czyli czy warto brać pożyczkę na święta

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj