Płatności internetowe zapewniające bezpieczeństwo transakcji

Wybierając płatności internetowe dla twojego internetowego biznesu powinieneś zwrócić uwagę na kilka rzeczy, dzięki czemu raz wdrożone rozwiązanie będzie dobrze funkcjonowało przez wiele lat.

  1. Wszystkie płatności w jednym systemie
  2. Płatności ratalne przy zakupach internetowych
  3. Bezpieczny system płatności

Chodzi między innymi o bezpieczeństwo, niskie prowizje oraz brak problemów z działaniem usługi.

Wszystkie płatności w jednym systemie

Decydując się na nowoczesne rozwiązanie zyskujesz komfort związany z bezproblemową obsługą. Wszystkie niezbędne informacje oraz szczegóły usługi znajdziesz na stronie bezpieczne systemy płatności online, gdzie możesz również uzyskać indywidualną ofertę dopasowaną do twoich potrzeb. Zapewniając klientom wybór formy płatności możesz zwiększyć ilość transakcji dokonywanych na twojej stronie. Użytkownicy cenią sobie możliwość wyboru, a przy tego typu rozwiązaniach każdy potencjalny klient może zapłacić w sposób, który jest dla niego najlepszy.

Płatności mogą zostać zrealizowane między innymi przez popularny blik (pozwalający opłacać transakcje bez potrzeby logowania się na stronie banku), serwisy wszystkich działających w Polsce banków, paysafecard (pozwalający uzyskać anonimowość przy internetowych transakcjach), PayPal (popularne płatności dostępne na całym świecie) oraz płatności kartą i tradycyjne przelewy. Niezależnie od tego, które rozwiązania będą dla ciebie interesujące, ich wdrożenie nie wymaga przeprowadzania dodatkowych prac. Podpisując umowę na obsługę płatności zyskujesz profesjonalne wsparcie również przy wdrażaniu usługi.

Płatności ratalne przy zakupach internetowych

Wiele osób – szczególnie przy zamawianiu towarów na wysokie kwoty – preferuje płatności ratalne. Jeżeli więc zastanawiasz się, jaki system płatności online wybrać? zwróć wagę, czy dana firma zapewnia dostęp do takich rozwiązań. W przypadku serwisu CashBill zyskujesz pewność, że płatności ratalne będą charakteryzowały się szybką weryfikacją złożonych wniosków, dzięki czemu klient od razu wie, czy bank udzieli mu rat. Wspomniana usługa zapewnia bardzo atrakcyjne warunki, zarówno dla strony sprzedającej jak i kupującej. Ze strony instytucji bankowych za bezpieczne raty odpowiada znany Alior Bank. Wartość transakcji, którą twój klient może rozłożyć na raty może wynosić od 300 do 10 000 złotych.

Bezpieczny system płatności

Popularne płatności internetowe są bezpieczne, co potwierdza decyzja Komisji Nadzoru Finansowego. Firma będąca właścicielem usługi jest również Członkiem Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatniczych, więc masz gwarancję, że wszystkie transakcje będą sprawnie obsługiwane. Połączenie z witryną pośrednika odpowiedzialnego za księgowanie wpłat odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnych certyfikatów SSL, co zapewnia dodatkową ochronę. Chociaż bezpieczeństwo jest bardzo istotnym czynnikiem, który musisz uwzględnić przy wyborze firmy, pamiętaj również o innych elementach. Ważne jest także to, aby strona była intuicyjna. Jeżeli użytkownik nie będzie wiedział, w jaki sposób ma opłacić zamówienie, może z niego zrezygnować. To natomiast pozbawi cię zysków. Dodatkową zaletą związaną z wdrożeniem CashBill jest dostęp do nowoczesnego panelu. Wystarczy, że zalogujesz się na specjalną stronę, a będziesz mógł na bieżąco sprawdzać informacje o wszystkich transakcjach. W przypadku wystąpienia niedopłaty klient zostanie automatycznie poinformowany o brakującej kwocie. Dzięki temu będzie mógł to uregulować i przyśpieszyć finalizację zamówienia.

Poprzedni artykułRegały magazynowe do firmy
Następny artykułKonto osobiste a konto oszczędnościowe – co warto wiedzieć?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj