Jak zacząć obstawiać zakłady? Poradnik dla początkujących

Zakłady bukmacherskie cieszą się rosnącą popularnością w Polsce. Coraz więcej osób próbuje swych sił w obstawianiu zakładów. Na to spore zainteresowanie wpływ ma z pewnością łatwy dostęp do firm bukmacherskich. Jest ich coraz więcej na rynku, ponadto znaczna część tego biznesu przeniosła się do internetu. Możliwe jest więc proste i szybkie obstawianie wyników w sieci właściwie o każdej porze i w dowolnym miejscu. W jaki sposób rozpocząć taką grę?

  1. Konto u legalnego bukmachera
  2. Porady dla początkujących

Konto u legalnego bukmachera

Najpierw należy założyć konto u legalnego (czyli posiadającego odpowiednie zezwolenie od Ministra Finansów na prowadzenie takiej działalności) bukmachera, takiego jak LVBet. Gra u bukmacherów nielegalnych grozi wysokimi karami grzywny. Należy pamiętać, że rejestrować się i grać mogą wyłącznie osoby pełnoletnie. Po rejestracji, należy doładować swoje konto wirtualne, dzięki czemu możliwe będzie obstawianie zakładów. Konieczne jest przelanie minimalnej kwoty, której wysokość zależy od bukmachera, np. Betfan wymaga wpłaty w wysokości przynajmniej 20 zł. Wszelkie szczegółowe warunki płatności znajdują się na stronie danego bukmachera.

Porady dla początkujących

Nie ma jednoznacznej recepty na to, jak grać, aby wygrywać. Doświadczeni gracze trzymają się natomiast kilku sprawdzonych wskazówek. Są one szczególnie przydatne dla nowych graczy, którzy dopiero rozpoczynają swą przygodę z obstawianiem.

Przede wszystkim należy więc unikać grania „va banque” oraz dostosować kapitał do indywidualnych możliwości finansowych. Ponadto warto założyć konta u kilku bukmacherów, takich jak m.in. wspomniani wyżej Betfan czy LVBet, aby je porównać i z czasem ewentualnie zdecydować się na ofertę bardziej atrakcyjną. Warto również skupić się na maksymalnie kilku dyscyplinach sportowych lub innych kategoriach (np. z zakresu rozrywki, polityki czy e-sportu), najlepiej na tych, w których posiada się największą wiedzę. Dobrze jest także analizować zakłady, korzystając np. z porównywarek kursów, obserwować i uczyć się od doświadczonych graczy oraz prowadzić historię swoich zakładów. Systematyczna analiza efektywności własnej gry pozwala wyciągnąć trafne wnioski na przyszłość. Warto też obstawiać tzw. zakłady singlowe z szansami na zwycięstwo od 30 do nawet 50%.

Obstawianie zakładów tak, aby często wygrywać, jest trudne, ale jak najbardziej możliwe. Wymaga jednak dużego doświadczenia, znajomości konkretnej dziedziny lub tematyki, a także intuicji. Z pewnością przedstawione powyżej porady również okażą się bardzo pomocne.

Poprzedni artykułDlaczego warto reklamować się w Google?
Następny artykułFinał Ligi Mistrzów 2019 – kto wzniesie ku górze trofeum Champions League?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj