Jak wypowiedzieć umowę z T-mobile? Wzór umowy wypowiedzenia

Jak wypowiedzieć umowę z T-mobile? Wzór umowy wypowiedzenia

T-Mobile należy do jednego z podstawowych operatorów telefonii komórkowej oraz internetu. W związku z tym warto zastanowić się nad kwestiami dotyczącymi rozwiązania umowy z określoną siecią. Czasami bowiem pojawiają się takie okoliczności, że postawieni jesteśmy w sytuacji konieczności rozwiązania takiej umowy. W określonym artykule zostaną poruszona zatem kwestia: jak wypowiedzieć umowę z T-mobile? Wzór umowy wypowiedzenia co powinien uwzględniać?

Jak wypowiedzieć umowę z T-mobile? Wzór umowy wypowiedzenia co powinien zawierać?

Określony operator zastrzega sobie, że w przypadku rozwiązania umowy przed terminem pojawia się konieczność uiszczenia określonej kary. W tym przypadku obowiązuje ponadto okres wypowiedzenia, który trwa pełny okres rozliczeniowy, który musi być sfinansowany zgodnie z warunkami umowy. Odstępstwo pojawia się tutaj w przypadku ostatniego miesiąca trwania porozumienia. W sytuacji, w której rozwiązanie umowy nastąpi podczas ostatniego okresu rozliczeniowego, należy wówczas zapłacić rachunek miesięczny skorygowany o kwotę, która odpowiada liczbie dni, w których abonent nie będzie już korzystał z usługi. Przy rozwiązaniu umowy w wyniku przeniesienia numeru do innej sieci, okres wypowiedzenia nie obowiązuje. Jednakże nadal może być konieczność uiszczenia kary w związku z rezygnacją z usług sieci.

Wypowiedzenie umowy z T-mobile – jak tego dokonać?

Jak wypowiedzieć umowę z T-mobile? Wzór umowy wypowiedzenia powinien uwzględniać takie informacje jak: numer telefonu, którego dotyczy określona usługa, dane klienta, a więc imię, nazwisko oraz adres zameldowania czy zamieszkania oraz hasło albo kod PUK. Treść oświadczenia powinna zawierać wolę rezygnacji z usług określonej firmy. Można także wskazać powód wypowiedzenia umowy. W treści należy krótko, w jednym lub dwóch zdaniach zawrzeć informację o rozwiązaniu umowy. Forma pisemna jest także zobowiązaniem do złożenia własnoręcznego podpisu, potwierdzającego wolę złożoną na określonym oświadczeniu.

Wypowiedzenie umowy z T-mobile – co jeszcze warto widzieć?

Pismo zawierające rezygnację z usług T-mobile można zostawić w najbliższym salonie, lub przesłać skan albo zdjęcie na adres mailowy boa@t-mobile.pl. Dokument może zostać przesłany drogą pocztową na adres Biura Obsługi Klienta firmy T-mobile, znajdującego się w Warszawie, przy ulicy Marynarskiej 12.

Poprzedni artykułJak wypowiedzieć umowę z Plus? Wzór umowy wypowiedzenia
Następny artykułJak wypowiedzieć umowę z Play? Wzór umowy wypowiedzenia

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj