Jak wypowiedzieć umowę z Orange? Wzór umowy wypowiedzenia

Jak wypowiedzieć umowę z Orange? Wzór umowy wypowiedzenia

Orange to należy do jednego z najbardziej popularnych operatorów telefonii komórkowej oraz bezprzewodowego internetu. W związku z powyższym warto zapoznać się z różnym aspektami dotyczącymi umowy zawieranej z tym operatorem. Jednym z takich elementów jest kwestia dotycząca wypowiedzenia umowy przed zakończeniem okresu jej obowiązywania. Warto poznać to zagadnienie już w chwili podpisywania umowy z siecią Orange. W związku z tym artykuł ten, poruszy kwestię dotyczącą tego: jak wypowiedzieć umowę z Orange? Wzór umowy wypowiedzenia co powinien uwzględniać?

Jak wypowiedzieć umowę z Orange? Wzór umowy wypowiedzenia co powinien uwzględniać?

Rozwiązując umowę, która zawarta była na czas określony należy liczyć się, że określony operator naliczy karę w związku z niedotrzymaniem warunków zawartego porozumienia. Zobowiązanie uzależnione jest od rodzaju umowy oraz ulega proporcjonalnemu pomniejszeniu do okresu korzystania z świadczeń. Biorąc pod uwagę powyższe, im bliżej końca umowy rozwiążemy porozumienie, tym kara będzie opiewała niższą kwotę. Ponadto trzeba także uwzględniać kwestię, iż od chwili wpłynięcia dokumentu wypowiedzenia do firmy, operator pozostawia sobie prawo do pełnego miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Jak wypowiedzieć umowę z Orange?

Wzór umowy wypowiedzenia powinien uwzględniać takie elementy jak: numer telefonu, którego dotyczy określone wypowiedzenie, dane klienta, a więc imię, nazwisko oraz adres zameldowania czy też zamieszkania. Zasadnicza części dokumentu powinna uwzględniać, krótkie sformułowanie wyrażające wolę braku dalszej współpracy i korzystania z usług operatora. Ponadto można także przedstawić powód rezygnacji z usługi, jednakże nie jest to kwestią konieczną. Przyczyni się jednak do znacznego uproszczenia w zakresie przebiegu formalności. Nie należy także zapominać o własnoręcznym podpisie, który będzie stanowił potwierdzenie złożonego oświadczenia.

Wypowiedzenie umowy z Orange – gdzie wysłać?

Wypowiedzenie umowy można pozostawić w najbliższym salonie Orange albo przesłać na adres Biura Obsługi Klienta Orange, które zlokalizowane jest w Skierniewicach przy ulicy Jagiellońskiej 34.

http://ekspert-budowlany.pl/

Poprzedni artykułJak wypowiedzieć umowę z Play? Wzór umowy wypowiedzenia
Następny artykułJak wypowiedzieć umowę z Netia? Wzór umowy wypowiedzenia

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj