Gdzie oglądać telewizję online? Darmowe i płatne platformy

Gdzie oglądać telewizję online? Darmowe i płatne platformy

Nie da się ukryć, że w dzisiejszym świecie telewizja przeniosła się do Internetu. Mało kto ma już czas śledzić ulubione programy w stałych porach ich nadawania w telewizyjnych stacjach. Współczesny widz wybiera telewizję online. Bycie na bieżąco z lubianymi przez nas serialami i programami umożliwiają nam darmowe i płatne platformy telewizji internetowej.

Gdzie oglądać telewizję online?

Zdecydowanie najsłynniejsze płatne platformy to dziś Netflix i HBO GO. Te obie internetowe wypożyczalnie umożliwiają nam dostęp do coraz to większego, bardzo atrakcyjnego zbioru filmów pełnometrażowych, seriali, programów i innych produkcji za naprawdę przystępny miesięczny abonament. Coraz większą popularnością wśród widzów cieszy się również platforma Showmax. Każda z tych trzech marek wciąż się doskonali, a spora grupa użytkowników, która decyduje się na założenie konta w którymś z tych serwisów na tak zwany „okres próbny”, raczej już z niego nie rezygnuje.

Darmowe filmy online, gdzie oglądać?

Biorąc pod uwagę platformy oferujące w większości dostęp do typowo polskich seriali i programów, warto wymienić vod.tvp.pl, player czy ipla.tv. Są to darmowe platformy, oferujące dostęp do udostępnianych przez siebie materiałów bez opłat. Ceną, jaką ponosimy jednak za oglądanie programów w tych serwisach, to niemała ilość reklam, którą jesteśmy zmuszeni odtworzyć, zanim wyświetli się nam faktycznie interesujący nas materiał. Jeśli stanowi to dla nas zbyt duży problem, zawsze możemy wykupić na wspomnianych stronach tzw. „konto premium”, dzięki któremu odtworzymy nasze ulubione seriale i programy już bez reklam i w jakości HD.

Filmy online za darmo czy płatne?

Oczywiście jest wśród nas również duża grupa ludzi, która nie jest zainteresowana ponoszeniem jakichkolwiek opłat za oglądanie filmów i seriali online. Osoby te polegają na pirackich stronach, takich jak zalukaj, alltube.tv, spidersweb i wiele, wiele innych. Jest to oczywiście ryzykowny i często niebezpieczny sposób na śledzenie swoich ulubionych programów. Strony te jednak coraz częściej zostają wygaszane, a popularność darmowych i płatnych platform telewizji online stale rośnie.

Poprzedni artykułJak napisać CV? – Co powinno zawierać dobre CV?
Następny artykułWypowiedzenie umowy OC/AC – jak napisać?

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj