Jak wypowiedzieć umowę z UPC? Wzór umowy wypowiedzenia

Jak wypowiedzieć umowę z UPC? Wzór umowy wypowiedzenia

UPC to obecnie lider, który świadczy usługi telewizji kablowej, internetu oraz telefonii. Jest to bardzo duża firma, która ma w swoim zasięgu kilkaset tysięcy użytkowników indywidualnych oraz biznesowych. Istotnym faktem jest to, ze z umowy tej można zrezygnować w dowolnym czasie. Jest to bardzo duża korzyść, gdyż w przypadku innych instytucji za takie działania grożą wysokie kary. W określonym artykule zwrócona zostanie uwaga na kwestię: jak wypowiedzieć umowę z UPC? Wzór umowy wypowiedzenia co powinien zawierać?

Jak wypowiedzieć umowę z UPC? Wzór umowy wypowiedzenia co powinien zawierać?

Dokument wypowiedzenia musi spełniać określone warunki, aby został przyjęty i prawidłowo potraktowany. Jak wypowiedzieć umowę z UPC? Wzór umowy wypowiedzenia powinien zawierać następujące informacje: numer identyfikacyjny określonej umowy, dane klienta, adres instalacji usług świadczonych przez operatora oraz należy także wskazać rodzaj usług, których dotyczy określone wypowiedzenie. Pamiętać należy także o złożeniu własnoręcznego podpisu potwierdzającego wolę, która złożona została w określonym piśmie. Można także określić powód rezygnacji z usług, co nie jest kwestią konieczną ale usprawni przebieg formalności. Jak wypowiedzieć umowę z UPC? Wzór umowy wypowiedzenia co powinien jeszcze zawierać? Można także pozostawić swój numer telefonu lub adres mailowy. Osoby, które rezygnują z umowy często otrzymują bardzo korzystne propozycje od firmy.

Wypowiedzenie umowy UPC – co jeszcze warto wiedzieć?

Pisemne oświadczenie o rezygnacji z usług operatora należy pozostawić w najbliższym salonie UPC. Można także przekazać dokument listem poleconym na adres Ogólnopolskiego Biura Obsługi Klientów UPC, mieszczące się w Katowicach, przy ulicy Murckowskiego 14c. Innym sposobem przekazania wypowiedzenia jest wysłanie wniosku w formie online przez wykorzystanie formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej UPC. W tym przypadku w załączeniu trzeba uwzględnić pisemną rezygnację wraz z własnoręcznym podpisem, który potwierdza wolę rezygnacji z usług świadczonych przez operatora.

http://taniobuduj.pl/

Poprzedni artykułUmowa kupna-sprzedaży samochodu – co powinna zawierać?
Następny artykułJak wypowiedzieć umowę z Plus? Wzór umowy wypowiedzenia

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj