Internet mobilny – plusy rozwiązania

Każdy z nas korzysta z internetu i lubimy być mobilni – to nie ulega wątpliwości. Dlatego też ważne jest, aby nie zabrakło nam możliwości wyszukiwania interesujących nas haseł, sprawdzenia, co słychać na portalach społecznościowych, czy słuchania ulubionych podcastów, nawet w podróży.

Czym jest internet mobilny?

Do skorzystania z niego potrzebujemy tylko karty SIM, umożliwiającej połączenie z siecią komórkową, oraz urządzenia, które odczyta tę kartę. Może być to zarówno telefon, jak i specjalny modem. Po włączeniu funkcji tetheringu telefon pełni rolę modemu i umożliwia udostępnianie internetu, na przykład dla laptopa. Dzięki temu rozwiązaniu możemy korzystać z internetu w prędkości LTE i udostępniać go dla innych urządzeń w domu. To idealna opcja dla osób, które często podróżują i dla tych, które z różnych przyczyn nie mają możliwości podłączenia internetu stacjonarnego. Może się tak zdarzyć na przykład wtedy, kiedy wynajmujemy mieszkanie, a jego właściciel nie zgadza się na podłączenie internetu. Należy zaznaczyć, że internet mobilny to bardzo wygodne rozwiązanie, które przydaje się przede wszystkim osobom, które często podróżują. W takiej sytuacji świetnie sprawdzi się karta SIM z internetem mobilnym, którą można włożyć do smartfona, tabletu lub laptopa. W pociągu lub autobusie czasami jest problem z dostępem do WiFI, a internet mobilny rozwiązuje te trudności. Internet mobilny przydaje się także w okresie przeprowadzki lub wyjazdu do rodziny. Właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na to rozwiązanie i skorzystać z niego w różnych sytuacjach. Dobrze wybrać odpowiedni pakiet, który spełni potrzeby użytkownika i będzie dopasowany do jego preferencji.

Najatrakcyjniejsze oferty? Od Virgin Mobile!

W tym miejscu warto opisać najciekawsze pakiety internetu mobilnego w ramach usług Virgin Mobile. W przypadku klientów z aktywną usługą abonamentową, po dokonaniu jednorazowej opłaty aktywacyjnej (29 zł), idealnymi ofertami są Virgin Net 60 i Virgin Net 120. Pierwsza opcja to aż 60 GB internetu za 35 zł, z możliwością uzyskania atrakcyjnych rabatów: 5 zł za skorzystanie z e-faktury i kolejne 5 zł za udzielenie zgód marketingowych, co daje dużą paczkę danych za jedyne 25 zł. Virgin Net 120 to 120 GB internetu teraz za 35 zł zamiast 50 zł (opłata z uwzględnieniem zniżek za zgody marketingowe oraz e-faktury). Z takim limitem danych na pewno nie zabraknie gigabajtów na obejrzenie nawet wszystkich sezonów ulubionego serialu. Dla klientów bez aktywnej usługi abonamentowej Virgin Net 60 dostępny jest za 35 zł, a Virgin Net 120 za 50 zł (opłaty z uwzględnieniem rabatów). Teraz każdy może być online, gdziekolwiek się znajduje, dzięki najtańszemu internetowi mobilnemu LTE od Virgin Mobile.

Pełną ofertę internetu mobilnego od Virgin Mobile można sprawdzić na stronie https://virginmobile.pl/oferty/internet.

Poprzedni artykułJak przebiega likwidacja spółki z o.o. krok po kroku?
Następny artykułZalety etykiet samoprzylepnych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj